Happy Ski Team

Happy Ski Team

to profesjonalna mobilna szkoła narciarska działającą od wielu lat na rynku, wszyscy nasi instruktorzy nie tylko posiadają wymagane uprawnienia, ale także pasje do narciarstwa. Współpracujemy ze wszystkimi stokami narciarskimi. Od Was zależy gdzie wy lub wasze pociechy, nauczą się jeździć!

0+
Uczniów
0%
Zadowolonych
0
Instuktorów
0
Godzin lekcyjnych

Dlaczego my?

Ponieważ narciarstwo to nasza największa pasja!
Ponieważ ciągle się rozwijamy!
Ponieważ wyznacznikiem naszej pracy jest Wasze zadowolenie!

Nasza Drużyna

Krzysiek

Instruktor narciarstwa

Instruktor narciarstwa, trener piłki nożnej, inżynier geodezji i kartografii, pracuje w branży hotelarskiej. Jego hobby to sport, film i dobra książka.

Bartek

Instruktor narciarstwa

Instruktor narciarstwa, przedstawiciel handlowy. Aktywnie gra w piłkę nożną. Jego pasją jest taniec góralski i wędrówki po Tatrach.

Maciek

Instruktor narciarstwa

Instruktor narciarstwa, instruktor nauki jazdy, z powodzeniem prowadzi szkołę nauki jazdy, inżynier gospodarki przestrzennej. Jego pasją jest motoryzacja.

Jasiek

Instruktor narciarstwa

Instruktor narciarstwa, instruktor pływania, były skoczek narciarski, pasjonat piłki nożnej.
Na co dzień prowadzi własną szkołę pływania.

Krystian

Instruktor narciarstwa

Instruktor narciarstwa, pracownik branży budowlanej. Zdecydowanie jego pasją jest eksplorowanie Tatr w sposób niestandardowy o każdej porze dnia i roku.

Piotrek

Instruktor narciarstwa

Instruktor narciarstwa, kucharz. Pasjonat piłki nożnej. Jeśli nie spotkacie go na wyciągu to na pewno będzie na skitourach w górach. Uwielbia grać w tenisa.

Piotrek

Instruktor snowboardu

Instruktor snowboardu, prowadzi własną działalność. W wolnym czasie aktywnie spędza czas na łonie natury. Góry bliskie jego sercu to Gorce.

Bartek

Instruktor narciarstwa

Instruktor narciarstwa, kucharz, muzykant. Facet wielu talentów. Współtworzy zespół góralski „Parzenica”. Uśmiech nigdy nie schodzi z jego twarzy.

Nasi klienci

Menu